Skip to content Skip to footer

FAQ

Nasz kreator wizytówek to łatwy w obsłudze narzędzie online, które umożliwia tworzenie spersonalizowanych projektów wizytówek. Po prostu wybierz jeden z naszych szablonów, dostosuj go do swoich potrzeb, dodaj swoje dane kontaktowe, wybierz preferowane czcionki i kolory, a następnie podglądaj i edytuj swój projekt w czasie rzeczywistym. Istnieje również możliwość zaprojektowania własnej wizytówki nie korzystając z przygotowanych przez nas szablonów. Podglądy dostępne są wyłącznie podczas tworzenie zamówienia dla klienta. Po zakończeniu zamówienia, klient nie ma możliwości sprawdzenie ponownie podglądu.

Absolutnie nie! Nasz kreator wizytówek został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika, nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w projektowaniu. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon i dostosować go do swoich preferencji, korzystając z prostego interfejsu. W razie potrzeby nasz zespół obsługi klienta jest gotowy, aby Ci pomóc. Przed drukiem dodatkowo plik jest sprawdzany przez doświadczony zespół.

W naszej ofercie dostępne są wizytówki, drukowane na HP Indigo na papierze kredowym o gramaturze 300g, 350g, 450g w opcji błyszczącej i matowej, na papierze offsetowym o gramaturze 300g, Munken Kristal 300g, Munken Lynx 300g, Munken Lynx Rough 300g, Munken Pure Rough 300g, ColorCopy 300g,  ColorCopy 400g, Karton GC1 300g, 

Opis poszczególnych papierów:

Kreda Mat, Kreda Błysk – papier powlekany cienką warstwą mieszaniny białego pigmentu mineralnego oraz kleju; charakteryzuje się śliskością i obniżoną wsiąkliwością.

Offsetowy – dostępny jest w gramaturze 300g. Nie jest to papier powlekany, przez co wykazuje matową i chropowatą powierzchnię. 

Munken Kristall – prawdziwie biały odcień papieru Munken Kristall stworzy dodatkowy wymiar i podniesie kontrast wydrukowanych zdjęć, natomiast jego gładka powierzchnia zapewni ekskluzywny, w pełni naturalny charakter.

Munken Lynx – ekskluzywny papier niepowlekany, o jedwabiście gładkiej powierzchni, naturalnym charakterze i odcieniu bieli.

Munken Lynx Rough –  to ekskluzywny papier niepowlekany o zwiększonym stopniu spulchniania i naturalnym odcieniu bieli. Odpowiednio przygotowana powierzchnia papieru sprawia, że jest on jeszcze bardziej naturalny w dotyku.

Munken Pure Rough – to ekskluzywny papier niepowlekany o zwiększonym stopniu spulchnienia i kremowym odcieniu. Odpowiednio przygotowana powierzchnia papieru sprawia, że jest on jeszcze bardziej naturalny w dotyku.

Color Copy – Najwyższej jakości, satynowany, niepowlekany, bezdrzewny papier klasy premium oferujący najwyższą jakość wydruków w kolorowym druku laserowym.

Karton CG1 – Najwyższej jakości, satynowany, niepowlekany, bezdrzewny papier klasy premium oferujący najwyższą jakość wydruków w kolorowym druku laserowym.

W naszej ofercie dostępne są 2 rodzaje uszlachetnień.

Sleeking (czyli tzw. złocenie bezmatrycowe) dostępne ze złotą oraz srebrną folia.

Wybiórcza folia UV – jest to folia nadająca powłokę połyskującą nałożonym elementom. Można stosować ją samą lub bezpośrednio na nadrukowane elementy. W naszej ofercie oferujemy nałożenie foli na logo lub “Nazwę Firmy”.

Podglądy danych uszlachetnień można znaleźć w galerii każdego produktu.

Ze względu na specyfikę poszczególnych papierów. Zrobienie uszlachetnień możliwe jest wyłącznie na papierze kreda mat przy foli złotej lub srebrnej oraz w przypadku foli UV na papierach: kreda błysk, karton CG1, CopyColor

Niestety nie. Działanie kreatora opiera się na polach, dlatego w przypadku zbyt wąskiego logo bądź zbyt długiego  możliwe jest jego rozciągnięcie, bądź zwężenie na podglądzie. Na szczęście nie musisz sie o to martwić. Pliki, które od Ciebie dostajemy są w oryginalnych rozmiarach. W trakcie tworzenia przez nas wizytówki dla Ciebie całość jest sprawdzana i odpowiednio dopasowana.

Wspieranymi formatami dostępnymi w kreatorze są: pdf, png oraz jpg (tylko w niektórych projektach oraz kreatorze). 

Niektóre wizytówki wymagają wgrania pdf lub png, więc format jpg nie będzie obsługiwany. Dzieje się tak z powodu złożoności projektu. Plik jpg zawsze oprócz docelowej grafiki posiada również tło, które może zepsuć widok całej wizytówki.

Oczywiście! Niektóre udostępnionych przez nas szablonów oferują możliwość wgrania swojego logo lub grafiki. Dodatkowo nie korzystając z szablonu tylko tworząc wizytówkę w naszym kreatorze od podstaw również masz taką możliwość. Nietstety pliki graficzne w postaci PDF nie są wyświetlane na podglądzie  ale są załączane więc nie musisz się martwić, że logo nie będzie widniało na produkcie finalnym. Nasz grafik doda je w trakcie przygotowywania pliku wizytówki do druku. Jeżeli martwisz się jak będą wyglądać wizytówki docelowo po wydrukowaniu, napisz taką informację w komentarzu do zamówienia, podeślemy Ci taki podgląd przed wydrukowaniem projektu. 

Wspieranym formatem dla plików wektorowych jest format PDF. Żaden inny nie jest akceptowany, dzieje się tak z powodu potrzeby stworzenia odpowiedniego pliku na bazie logo pod dane uszlachetnienie.

Tak, nasz kreator wizytówek oferuje funkcję podglądu w czasie rzeczywistym. Możesz na bieżąco śledzić zmiany dokonywane w projekcie i sprawdzić, jak będzie wyglądać gotowa wizytówka. To pozwoli Ci upewnić się, że jesteś zadowolony/a z rezultatu przed złożeniem zamówienia. Po złożeniu zamówienia dostęp do podglądu będzie już niemożliwy.

Oferujemy opcje dostawy bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Czas realizacji wynosi od tygodnia do maksymalnie dwóch. Podczas trwania promocji dostawa wizytówek jest darmowa.

Niestety nie ma takiej możliwości, z racji dużej indywidualności każdego projektu oferujemy wyłącznie dostawę po wcześniejszej płatności.

Po złożeniu zamówienia i opłaceniu projektu nie można dokonać dalszych zmian. Dlatego zachęcamy do dokładnego sprawdzenia projektu i upewnienia się, czy nie ma w nim żadnych błędów. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy wynikające ze złego wprowadzenia danych przez klienta.

Cały podgląd wizytówek jest pokazany w postaci Live Kreatora działającego w czasie rzeczywistym i jest dostępny wyłącznie dla klienta. Zapis ten nie jest wysyłany do nas po złożeniu zamówienia ani do klienta. 

Dostajemy wyłącznie informacje, które zostały uzupełnione przez klienta w odpowiednich polach w kreatorze, na tej podstawie tworzymy oraz składamy od podstaw wizytówkę do druku. Pozwala to na uniknięcie błędów oraz poprawę jakości całej wizytówki jeszcze przed wydrukiem.