Skip to content Skip to footer

Wizytówki

8080
DRUK WIZYTÓWEK JUŻ OD 50 SZT
NASZA OFERTA

NASZE WIZYTÓWKI

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wizytówek, która obejmuje wizytówki w pełni personalizowane, dodasz swoje dane do naszych gotowych projektów lub możesz stworzyć własną wizytówkę w naszym prostym w obsłudze kreatorze. Możesz dodać sobie uszlachetnienia na logo lub “nazwę firmy” takie jak złota, srebrna folia czy folia UV. Nasze wizytówki są idealne dla wszystkich, którzy pragną zaprezentować swoją firmę lub usługi w najlepszym świetle.

W naszej ofercie znajdziesz wizytówki, które są drukowane na kredzie o gramaturze 350g. Dodatkowo, każda wizytówka jest pokryta folią zabezpieczającą soft touch, zapewniającą przyjemne wrażenia podczas dotyku. Ta kombinacja wysokiej jakości papieru i folii zabezpieczającej sprawia, że Twoje wizytówki będą wyjątkowo trwałe i estetyczne.

Jeśli szukasz czegoś bardziej wyszukanego oferujemy możliwość wyboru innego, bardziej odpowiedniego dla Ciebie papieru o różnej gramaturze oraz odpowiednich uszlachetnieniach. W cenie dajemy klientowi możliwość nałożenia na wizytówki przyjemnej w dotyku folii Soft Touch. Istnieje możliwość zrezygnowania z niej lub zastąpienia folią matową lub folią błysk.

Skorzystaj z naszej szerokiej gamy wizytówek i wyróżnij się na rynku. Drukuj z nami wizytówki, które będą odzwierciedlać doskonałość Twojej firmy!

Projekty indywidualne

Potrzebujesz projektu indywidualnego?